Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima

Kanal Tipi Klima, sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu bir ortam oluşturur. Isıyı mekânın her alanına eşit seviyede dağıtma özelliklerine sahiptir. Gizli tavan uygulamalarında yerleştirmesi kolay, bakımı basittir.

Kanallı Tip Split Klima Nedir?

Merkezi sistem klima kategorisinde olan kanallı tip split klimalar, kanal ve menfezler aracılığı ile hava dağılımı sağlarlar. Kanallı tip split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilebilirler.Taze hava alma özellikleri olduğundan yüksek konfor şartı sağlanması istenen mekânlarda tercih edilirler. Doğru projelendirilmiş bir kanallı tip klima uygulamasının neticesinde mekânınızda sadece dekoratif üfleme ve emiş menfezleri görünür.

Kanallı Tip Split Klima Nerede Kullanılır? 

  • İş yerlerinde
  • Bilgi işlem odalarında
  • Mağazalarda
  • İmalathanelerde
  • Alışveriş merkezlerinde
  • Isıtılması ve soğutulması istenen geniş mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

 Mekânınızın Gizli İklimlendirmesi 
Tavan arası, asma tavan, mutfak ve gardolap gibi bölmelere gizlenebilen R410 gazlı A sınıfı kanallı klimaların iç üniteleri varlığını hissettirmeden görevini yapar ve dekorasyonu bozmaz.Kanal tipi klimaların en önemli özellikleri; havalandırma yapabilme yeteneğinin yanı sıra ses, homojen hava dağıtımı, kapasite gibi konularda bütün beklentilere yanıt verir.

Kanallı Tip Klimaların Avantajları 

Sessiz çalışma özelliği sayesinde konforlu bir ortam oluşturur.  Isıyı mekânın her alanına eşit seviyede dağıtma özelliklerine sahiptir.  Gizli tavan uygulamalarında yerleştirmesi kolay, bakımı basittir.  Kompakt, hafif yapıdadır.  Geniş tavanları olan, büyük mekânlar için oldukça uygundur.

Kocaeli Kanal Tipi Klima Tamir Bakım Servisi – 0262 331 15 69

Sohbeti Başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Arkom Teknik