Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

ECA PHOENIX PH HM 11 lt Fanlı Hermetik Şofben

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

15 YILI AŞKIN SÜREDİR HİZMETİNİZDEYİZ

Anasayfa > ECA PHOENIX PH HM 11 lt Fanlı Hermetik Şofben

ECA PHOENIX PH HM 11 lt Fanlı Hermetik Şofben

Dijital Kontrol

E.C.A. Hermetik Şofbende ön tarafındaki sıralı LCD paneli ile her türlü kontrolü rahatlık yapılır. Gelişmiş ekran ayarlar sayesinde şofben üzerinde su ayarları ve su kontrolleri konforlu ve pratik bir şekilde yapılarak şofben hazır hale getirilir.

Yüksek Sıcak Su Hacmi

İçerisindeki geniş hacim alanı sayesinde uzun süreli su kullanımlarında sıcak suyun erken bitmesinin önüne geçilir. 11 lt/dk sıcak su iç hacminin getirmiş olduğu avantaj ile sıcak su ihtiyacı uzun sürede karşılanır bu sayede sıcak su gerektiren işlemlerde sıcak su bitmez.

Çoklu Enerji Alımı

İçerisindeki suyu ısıtmak için ihtiyacı olan enerjiyi hem farklı yollarla karşılar. Doğalgaz üzerinden veya LPG üzerinden aldığı enerjiyi kendi içerisinde işleyerek ısı enerjisine dönüştürür bu sayede kısa sürede suyu ısıtır ve hazır hale getirir.

Baca Sistemi

Isıtma işlemi sırasında ortaya çıkan ve öldürücü düzeyde olan havayı özel baca sistemi sayesinde güvenle tahliye eder. Hermetik baca sistemi sayesinde zararlı hava doğrudan dışarıya atarak içeride kalmasını önceler bu yöntem ile istenmeyen hava %100 güvenli bir yolla tahliye edilir.


Güç Tüketimi

Enerji tüketimi ile elektrik enerjisini birleştirerek benzersiz bir deneyim sunar. 10 kW elektrik enerjisi tüketimi ile yüksek verimlilik gösterir.


Uygun Standartlar

Şofbenler için enerji yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır. Düşük enerji ile yüksek sıcak su üretir.

SİPARİŞ FORMU

BENZER ÜRÜNLER

Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.